Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

POLITA

 Gdynia

 Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej
 Plac Grunwaldzki 1

  04.12.2018

 17:00

 Ceny biletów

PIERWSZY NA ŚWIECIE MUSICAL W TECHNOLOGII 3D

Występują:

Natasza Urbańska

Janusz Józefowicz

Artur Chamski

Stefano Terrazzino

i inni

"Polita" to widowisko muzyczne stworzone na podstawie biografii jednej z największych gwiazd kina niemego - Poli Negri.

Połączenie wirtualnej dekoracji z rzeczywistymi rekwizytami oraz możliwość wykorzystania nieograniczonej ilości aktorów i statystów, daje możliwość tworzenia scen o jakich twórcy teatralni i rewiowi mogli dotychczas tylko marzyć. Zobaczymy Nataszę Urbańską  jako Polę Negri grającą m.in. z Ernstem Lubitchem, Charlie Chaplin'em, tańczącą z Rudolfem Valentino. Zobaczymy także w pełnym wymiarze studia filmowe Paramount, fragmenty nowojorskiej rewii Ziegfeld'a i Berlin lat 30-tych. Będziemy wraz z naszą widownią pod budynkiem Nowojorskiej Giełdy na Wall Street, kiedy wybucha wielki kryzys 1929 r. Zobaczymy sceny, o jakich się nie śniło...

Materiały do projekcji 3D przygotowane zostały przez studio Platige Image, które zrealizowało m.in. nominowany do Oskara film "Katedra".

"To jest rewolucyjny spektakl!" - Tomasz Raczek

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali